Zvyšovanie efektivity kontaktných šošoviek a starostlivosť o kontaktné šošovky pomocou výskumu, vývoja a inovácií

Výskum a vývoj

Výskum a vývoj

Spoločnosť CIBA VISION® verí, že inovácie vychádzajúce z výskumu a vývoja sú kľúčom k lepším zajtrajškom v oblasti starostlivosti o oči. Neustále hľadáme nové materiály, technológie a tvary, ktoré by zefektívnili kontaktné šošovky i starostlivosť o ne a zjednodušili ich používanie – je to neustále hľadanie, ktorého výsledkom sú mnohé prvenstvá v našom odbore.

CIBA VISION® sa pýši tým, že bola prvou spoločnosťou, ktorá vyvinula a uviedla na trh silikón-hydrogélové (SiHy) kontaktné šošovky. Dnes odborníci považujú tento materiál za najviac novátorský v histórii a oční špecialisi stále viac uznávajú prínosy tohto vysoko priedušného materiálu pre zdravie očí.

Ponúkame úplné portfólio kontaktných šošoviek SiHy, ktoré spĺňajú takmer všetky potreby korekcie zraku, vrátane astigmatizmu, malej zmeny tvaru rohovky spôsobujúcej rozmazané videnie a presbyopie, postupnej straty schopnosti oka zaostriť sa na blízke objekty. Tiež sme vyvinuli prvé jednodňové jednorazové kontaktné šošovky s revolučným systémom zvlhčovania pri každom žmurknutí pre celodenné pohodlie a tiež značku popredných svetových farebných kontaktných šošoviek.

Spoločnosť CIBA VISION® je zanietená pre inovácie, ktorých výsledkom je bohatý prúd výrobkov, ktoré nielenže zlepšujú zrak, ale tiež predstavujú nové terapeutické a preventívne riešenia plniace širokú škálu potrieb zraku.

V roku 1996 spoločnosť CIBA VISION® predstavila technológiu Lightstream®, prelomovú technológiu výroby kontaktných šošoviek. Technológia Lightstream® je zárukou vynikajúcej kvality a reprodukcie pre trvale spoľahlivú funkčnosť šošoviek. Tieto novátorské technológie sú hlavnou príčinou vedúcej úlohy firmy CIBA VISION® pri pomoci v dosiahnutí zdravého zraku dnes i zajtra.

V roku 2009 bolo založené CIBA VISION® Asia Center of Excellence (ACE), aby sme lepšie spoznali potreby ázijských očných špecialistov, pacientov a kľúčových hráčov, ako sú napríklad regulačné orgány. Spoločnosť CIBA VISION® si uvedomuje rozdiely medzi očami európskych i ázijských pacientov a snaží sa ponúknuť novátorskú technológiu, ktorá by vyhovela unikátnym potrebám Ázie. Zapojili sme miestnych očných špecialistov do procesu výskumu a vývoja, aby sme pochopili špecifické potreby našich ázijských zákazníkov a rýchlejšie na ne reagovali.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close