Optimalizujte svoje videnie a vyberte si tie najlepšie kontaktné šošovky pre váš životný štýl

Zlepšite svoj zrak

Zlepšite svoj zrak

Ktoré kontaktné šošovky sú pre mňa najlepšie?

Chcete nosiť nové kontaktné šošovky každý deň?

Kontaktné šošovky značky DAILIES®, najlepšie predávané kontaktné šošovky v Európe, vám poskytnú osviežujúce pohodlie s každým žmurknutím oka po celý deň a vďaka nim je nosenie kontaktných šošoviek jednoduché a ľahké.

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® - Jednodňové mäkké kontaktné šošovky na jedno použitie s unikátnym trojnásobným zvlhčením poskytujú osviežujúce pohodlie po celý deň, každý deň. Pretože sa používajú len jediný deň, nepotrebujú žiadnu starostlivosť, takže žiadne starosti... Väčšina predchádzajúcich užívateľov okuliarov súhlasí s tým, že kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort PLUS® sú také pohodlné, že človek ani nevie, že nejakú korekciu zraku používa.

Focus® DAILIES® All Day Comfort: Poskytujú veľké pohodlie za dobrú cenu.

Pre užívateľov s astigmatizmom. Torické šošovky Focus® Dailies® All Day Comfort sú prvými jednodňovými jednorazovými kontaktnými šošovkami tohto typu na svete. Jediné jednorazové torické kontaktné šošovky s AquaComfort® pre osviežujúce pohodlie po celý deň

Pre ľudí s presbyopiou ponúkajú jednodňové jednorazové kontaktné šošovky Focus® Dailies® Progressive s Aqua Comfort pohodlnú korekciu zraku a osvieženie s každým žmurknutím. Pozerajte sa bližšie, pozerajte sa ďalej, pozerajte sa pohodlnejšie

Máte už dosť bifokálnych okuliarov?

Držíte knihu blízko a slová sa zdajú byť rozmazané. Odsuniete knihu ďalej a slova náhle zapadnú späť do ostrého ohniska.

Únava očí alebo bolesť hlavy pri práci na blízko, ako je šitie, pletenie alebo kreslenie, to sú ďalšie bežné príznaky. Presbyopia je neoddeliteľnou súčasťou života štyridsiatnikov a okuliare na čítanie nemusia byť jediným riešením. Pokiaľ je váš životný štýl aktívny – alebo pokiaľ sa vám jednoducho len nepáči predstava, že budete nosiť okuliare, kontaktné šošovky vám môžu ponúknuť riešenie

Až donedávna to bola pravda, ale kontaktné šošovky AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL môžu poskytnúť jasné a pohodlné videnie na všetky vzdialenosti, keď začnete pozorovať problémy s čítaním malých písmen na blízko*. CIBA VISION® tiež ponúka kontaktné šošovky DAILIES® — prvé denné kontaktné šošovky na jedno použitie pre užívateľov bifokálnych okuliarov

Chcete, aby sa vaše oči cítili zdravo a pohodlne?

Vaše oči potrebujú kyslík, aby zostali zdravé. Ale mäkké kontaktné šošovky vytvárajú prekážku pre prirodzenú výmenu kyslíka medzi vašimi očami a okolitým vzduchom. Pri nedostatku kyslíka môžete pozorovať také príznaky, ako je nepohodlie, podráždenie, vysušenie a sčervenanie, najmä na konci dňa.

Kontaktné šošovky AIR OPTIX® AQUA — Priedušné kontaktné šošovky vyrobené z moderného materiálu, ktorý prepúšťa až päťkrát viac kyslíka než tradičné kontaktné šošovky — pre zdravo vyzerajúce a zdravo sa cítiace oči. Tiež si zachovávajú vlhkosť a odolávajú usadeninám pre pohodlné nosenie po celý deň – každý deň, až počas jedného mesiaca.

Kontaktné šošovky AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA — schválené organizáciou FDA na denné nosenie a až jeden mesiac nepretržitého nosenia. Tieto kontaktné šošovky prepúšťajú až šesťkrát viac kyslíka než tradičné mäkké kontaktné šošovky a pýšia sa najvyššou priepustnosťou kyslíka medzi všetkými mäkkými kontaktnými šošovkami.

Pre dôležité informácie o kontaktných šošovkách AIR OPTIX® AQUA kliknite tu.
Pre dôležité informácie o kontaktných šošovkách AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL kliknite tu.
* pri vznikajúcej presbyopii. Na blízko i na diaľku.
** Dk/t = 138 @ –3,00D. I iné faktory môžu mať vplyv na zdravie očí.

Musíte si často vybrať šošovky skôr, než by ste chceli?

Vaše oči potrebujú kyslík, aby zostali zdravé. Ale niektoré mäkké kontaktné šošovky vytvárajú prekážku pre prirodzenú výmenu kyslíka medzi vašimi očami a okolitým vzduchom. Pri nedostatku kyslíka môžete pozorovať také príznaky, ako je nepohodlie, podráždenie, vysušenie a sčervenanie očí, ktoré vás donútia odložiť kontaktné šošovky skôr, než by ste chceli.

Kontaktné šošovky AIR OPTIX® AQUA — Priedušné kontaktné šošovky vyrobené z moderného materiálu, ktorý prepúšťa až päťkrát viac kyslíka než tradičné kontaktné šošovky — pre zdravo vyzerajúce a zdravo sa cítiace oči. Tiež si zachovávajú vlhkosť a odolávajú usadeninám pre pohodlné nosenie po celý deň – každý deň, dokonca až počas jedného mesiaca.

Kontaktné šošovky AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA — schválené organizáciou FDA na denné nosenie a až jeden mesiac nepretržitého nosenia. Tieto kontaktné šošovky prepúšťajú až šesťkrát viac kyslíka než tradičné mäkké kontaktné šošovky.

Chcete zmeniť, zdôrazniť alebo rozžiariť farbu svojich očí?

Rodina kontaktných šošoviek Freshlook vám umožní najlepšie ukázať svoj osobný štýl. Sú vyrábané s využitím patentovanej farebnej technológie v širokej škále typov s rôznou intenzitou farby .... od jemnej až po výraznú

Kontaktné šošovky FreshLook® ColorBlends — najobľúbenejšie kontaktné šošovky z radu Freshlook. Sú to prirodzene vyzerajúce šošovky ponúkané v širokej škále farieb a v širokej škále efektov – od nenápadných až po výrazné. Vyskúšajte, ako budú nové vzrušujúce vzory vyzerať na vašich očiach

Freshlook® One Day: Rovnaká farebná technológia ako v prípade šošoviek Color blends doplnená o pohodlie denných jednorazových kontaktných šošoviek.

Kontaktné šošovky FreshLook® Dimensions — Tieto šošovky zvýrazňujúcefarbu očí sú vybavené novátorským tmavším prstencom a dodávajú očiam hĺbku, takže oči potom vyzerajú väčšie, jasnejšie a úplne prirodzené.

Chcete kontaktné šošovky, s ktorými by ste mohli spať?

Kontaktné šošovky AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA — schválené organizáciou FDA na denné nosenie a až jeden mesiac nepretržitého nosenia. Tieto kontaktné šošovky prepúšťajú až šesťkrát viac kyslíka než tradičné mäkké kontaktné šošovky a pýšia sa najvyššou priepustnosťou kyslíka medzi všetkými mäkkými kontaktnými šošovkami.

Venujete sa športu?

Keď utužujete svoje svaly v pulzujúcej horúčave – či už pri úderoch do tenisovej loptičky na slnečnom kurte, pri túre v horách alebo pri vysokom odpale pri baseballe – nemali by ste mať starosti so svojimi okuliarmi.

Okuliare vám môžu pomôcť vidieť jasne, ale tiež majú tendenciu sa rozbiť alebo sa na tvári posunúť a za vlhkého počasia sa ľahko zahmlia. Navyše na nich môžu vznikať rušiace odlesky a môžu zhoršovať pramienky potu už tečúce po tvári.

Už ste niekedy uvažovali, že by ste pri športovaní používali kontaktné šošovky? Kontaktné šošovky poskytujú stabilné a ostré videnie, ako ho potrebujú všetci športovci na ihrisku, tenisovom kurte alebo pretekárskej dráhe. Navyše odpadá zahmlievanie, potenie a neustále tlačenie, ktoré obvykle sužuje nositeľov okuliarov.

  • Kontaktné šošovky sa nezahmlievajú
  • Kontaktné šošovky neskĺznu z nosa pri dôležitej hre
  • Pri použití kontaktných šošoviek vás nebudú trápiť odlesky ako pri okuliaroch

A ako vie každý športový fanúšik, kontaktné šošovky poskytujú periférne videnie bez prekážok a umožňujú tak optimálny športový výkon.

Kontaktné šošovky však nie sú náhradou za ochranu zraku. Pri športe odporúčame nosiť príslušné ochranné okuliare, masky a pod.

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® ponúkajú flexibilitu a pohodlie pre každého športovca. Sú to jednodňové, jednorazové mäkké kontaktné šošovky s trojitým zvlhčovaním pre osviežujúce pohodlie po celý deň, každý deň. Pretože sa používajú len jediný deň, nepotrebujú žiadnu starostlivosť. Vďaka kontaktným šošovkám značky DAILIES® je nosenie kontaktných šošoviek jednoduché a ľahké.

Kontaktné šošovky AIR OPTIX® AQUA — Priedušné* kontaktné šošovky vyrobené z moderného materiálu, ktorý prepúšťa až päťkrát viac kyslíka než tradičné kontaktné šošovky — pre zdravo vyzerajúce a zdravo sa cítiace oči. Tiež si zachovávajú vlhkosť a odolávajú usadeninám pre pohodlné nosenie po celý deň – každý deň, až počas jedného mesiaca.

Trpíte očnou alergiou?

Nechajte si svoje kontaktné šošovky – dokonca i keď trpíte alergiou a sennou nádchou.

Sezóna alergií predstavuje skutočnú výzvu. Bez ohľadu na ich príčinu môžu sezónne očné alergie spôsobovať, že vaše oči budú precitlivené a podráždené. Obyčajné mäkké kontaktné šošovky môžu spôsobovať, že sa vaše oči budú cítiť ešte horšie. Miesto toho, aby ste znechutenene siahli opäť po okuliaroch, opýtajte sa svojho očného lekára na kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort® Plus®. Denné kontaktné šošovky na jedno použitie sú ideálnou voľbou pre ľudí trpiacich sezónnymi očnými alergiami, pretože pri jednodňovom použití sa znižuje pravdepodobnosť usadenia peľov a iných nečistôt na šošovke.

Ak chcete zabrániť rozvinutiu očnej alergie, nedotýkajte sa očí a ani si ich netrite, ruky si pravidelne umývajte vodou a mydlom. Najlepšou obranou je vyhýbať sa alergénom, kedykoľvek je to možné. Pokiaľ to nie je možné, porozprávajte sa so svojím očným lekárom o voľne predajných liekoch alebo liekoch na predpis, ako sú antihistaminiká a dekongestanty.

Trpíte astigmatizmom?

K astigmatizmu dochádza, keď rohovka tvoriaca predný povrch oka vykazuje nepravidelné zakrivenie, ktorého výsledkom je rozmazané videnie na akúkoľvek vzdialenosť. Vďaka novátorským technológiám vám už astigmatizmus nebráni v nosení kontaktných šošoviek.

Spoločnosť CIBA VISION® ponúka mnoho rôznych kontaktných šošoviek na korekciu astigmatizmu, vrátane jednodňových jednorazových torických šošoviek Focus® Dailies® All Day Comfort, mesačných šošoviek AIR OPTIX® for ASTIGMATISM a torických šošoviek FreshLook® ColorBlends® Toric. Vďaka tejto širokej ponuke si takmer každý nájde torické šošovky najvhodnejšie pre jeho potreby.

Pre dôležité informácie o kontaktných šošovkách AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA (lotrafilcon A), kliknite tu.
AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA (lotrafilcon A): Kontaktné šošovky s vysokou priepustnosťou pre kyslík. Dk/t=175 @ –3.00D.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close