Popredný svetový výrobca kontaktných šošoviek a roztokov na šošovky pre zdravý zrak

Prehľad

Přehled

Spoločný záujem o zdravý zrak a lepší život

Spoločnosť CIBA VISION® bola založená v roku 1980 v rámci diverzifikácie americkej farmaceutickej divízie spoločnosti Ciba-Geigy so sídlom v americkej Atlante (štát Georgia). V roku 1996 sa firma Ciba-Geigy spojila s firmou Sandoz a vytvorili Novartis, jednu z najväčších farmaceutických firiem na svete, a spoločnosť CIBA VISION® sa stala súčasťou Novartisu zaoberajúcou sa starostlivosťou o zrak.

Vďaka inováciám, strategickým akvizíciám a schopnosti rýchlo sa vyrovnávať s vývojom trhu a vznikajúcimi technológiami vyrástla firma CIBA VISION® od času svojho založenia na spoločnosť, ktorá v roku 2009 predala viac než 1,9 miliárd kontaktných šošoviek, aby uspokojila potreby pacientov v oblasti starostlivosti o zrak. Naše výrobky nielenže zlepšujú zrak pacientov, ale tiež posilňujú sebavedomie, zlepšujú vzhľad a duševnú pohodu. Nepochybne zlepšujú životy pacientov tým, že poskytujú slobodu videnia a maximálne pohodlie tak, ako to zodpovedá aktívnemu životnému štýlu a požiadavkám dnešných dní.

Firma CIBA VISION® bola vytvorená, aby pomohla ľuďom užívať si jeden z najvzácnejších darov: zdravý zrak. Ide o súčasť skupiny Novartis AG (NYSE: NVS), popredného svetového poskytovateľa riešení pre starostlivosť o zdravie, ktorá sa zaoberá starostlivosťou o zrak.

Spoločnosť CIBA VISION® má svoje svetové ústredie v americkej Atlante (štát Georgia). Vyvíja a vyrába kontaktné šošovky a roztoky pre starostlivosť o kontaktné šošovky, aby plnila vyvíjajúce sa potreby očných špecialistov i pacientov v oblasti starostlivosti o zrak. Vďaka prítomnosti vo viac než 30 krajinách i partnerstvu s lokálnymi distribútormi sú výrobky a služby spoločnosti CIBA VISION® k dispozícii vo viac než 70 krajinách a slúžia odhadom 125 miliónom užívateľom kontaktných šošoviek na celom svete.

V srdci nášho podnikania leží vytrvalá snaha o podstatné skvalitnenie života, a to prostredníctvom vylepšenia, ochrany a zachovania zraku. Tento záväzok, ktorý si vyžaduje výnimočne vysoký štandard kvality a špičkové inovácie, je najlepšie vyjadrený v motte spoločnosti CIBA VISION®: "Spoločné úsilie o zdravý zrak a lepší život.” Naše poslanie vedie našich 5.900 zamestnancov a našich zákazníkov k splneniu snu o zdravom zraku a lepšom živote dnes i v budúcnosti.

Ako plníme svoje poslanie

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close