Kariéra v oblasti starostlivosť o zrak a priemysle kontaktných šošoviek

Kariéra

Kariéra

Náš spoločný záujem o zdravý zrak a lepší život riadi všetko, čo v CIBA VISION®robíme. Ako firma v oblasti starostlivosti o zrak spolupracujeme s očnými špecialistami, aby sme poskytovali novátorské riešenia, ktoré zlepšia zrak, pohodlie i život našich pacientov. Výrobky spoločnosti CIBA VISION® nielenže zlepšujú zrak pacientov, ale tiež posilňujú ich sebavedomie, zlepšujú vzhľad a duševnú pohodu. Chceme ľuďom pomôcť, aby lepšie videli a aby si užívali život s darom zraku.

Ako popredná firma v oblasti starostlivosti o zrak ponúkame svojím zamestnancom výnimočné príležitosti postupu v ich kariére i možnosť výrazne prispieť k rozvoju tohto odvetvia. Povzbudzujeme a oceňujeme tých, ktorí sa neboja prevziať zodpovednosť a vedenie, ktorí ponúkajú vyrovnanie konkurencii a podnety vedúce ako k profesijnému, tak osobnému rastu.

V tejto časti nájdete informácie k nasledujúcim témam:

Vzdelávanie v CIBA VISION®

Spoločnosť CIBA VISION® verí, že neustále vzdelávanie je kľúčom k úspechu v silne konkurenčnom prostredí. V partnerstve s našou materskou organizáciou Novartis ponúka CIBA VISION® širokú škálu programov zostavených v tesnej spolupráci s poprednými svetovými mozgami – profesormi a školiteľmi zo špičkových svetových inštitúcií ako sú Harvard Business School, Stanford, IMD, Tuck, Babson a iné.

Osvedčené vyučovacie metódy povzbudzujú účastníkov, aby preberali svoje vlastné obchodné záležitosti, vymieňali si nápady a riešili problémy. Na mieru šité firemné programy spájajú dohromady riadiacich pracovníkov z celého sveta, aby boli vybudované nevyhnutné schopnosti, informačné siete, rozhľad a tímová práca nevyhnutná pre úspech.

Programy sa realizujú v takom prostredí, ktoré stimuluje spoluprácu a zdieľanie myšlienok a pomáha budovať silné osobné a profesionálne väzby medzi riadiacimi pracovníkmi CIBA VISION®.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close